Güzellik Rutinim

Kalıcı Makyaj Uygulamaları, Kozmetik Markaları, Vücut Bakımı, Göğüs Sağlığı, Göğüs Bakımı, Cilt Bakımı, Saç Bakımı, Saç Rengi, Saç Renkleri, Saç Modelleri, El ve Ayak Bakımı, Makyajın Püf Noktaları, Parfüm, Parfüm Yorumları, Parfüm Önerileri, Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon, Bakımlı Kadın Portalı
Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 42041
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

Re: Güzellik Rutinim

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

seboşum panik atak mı var sende ?

minicik birşeyi kocaman görüp onu bir sorun kabul edip hayat kendine kabus edip o hisle başa çıkamıyorsun

dün kötüye gidiyor dedin
bugünde çenem hasar almış dedin

ya ben kör oldum görmüyorum
ya da sen olmayan şeyleri görmeye başlamışsın

ikimizden birinin bu yüzden doktora gitmesi gerekecek
hangimiz olduğuna sen karar ver kuşum
6 Resim

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

sebo bazen sosyal deney yapan trol hesaplar gibi davranıyorsun

ben şuan ciddi misin şaka mı ayırt edemedim

cidden sorun tam olarak nerde çenende
6 Resim

Kullanıcı avatarı
Sebboy58
Seçkin Üye
İfadeler: 8778
Teşekkür etti: 2014 kez

Okunmamış mesaj gönderen Sebboy58 »

nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 09:36

minicik birşeyi kocaman görüp onu bir sorun kabul edip hayat kendine kabus edip o hisle başa çıkamıyorsun

dün kötüye gidiyor dedin

kapatıcı ile kapattım ondan öyle baya ağrı yapıyor sabaha kadar da baya ağrıdı cnm bariyer bozulma sinyali aldım sanki doktora ikimizin de gitmesine gerek yok yerim seni 🤣🤭🤣🤣🤣🥰@nscckts
Dosya ekleri
IMG_20240416_101948.jpg
0

Kullanıcı avatarı
Poudré
Seçkin Üye
İfadeler: 6770
Ruh hali:
Teşekkür etti: 409 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Poudré »

Kargom geldi :harika: Nisa emeğine sağlık :smile:
3 Resim

Kullanıcı avatarı
deanspie
Seçkin Üye
İfadeler: 5322
Ruh hali:
Teşekkür etti: 24 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen deanspie »

Vay be bir minnak sivilce ne hasarlar ne ağrılar veriyor
Benim sırtım havan topuyla vurulmuş gibi :d ama geçiyor diye dönemsel ellemiyom

Seboşşşşş hemen doktora git o sivilce ile durulmaz
6 Resim

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 12334
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2488 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 02:17
Ametist yazdı:
16 Nis 2024, 02:09
nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 02:00

çok haklısın annesine gidip sen böyle demişsin demesi aşırı yanlış seni çok kötü duruma sokuyor
erkeklerin eğitilmesi lazım gerçekten bu konularda aşırı beceriksizler ya

sen eşine bak annene söylemen yanlıştı , ben eşimle dertleşemeyecek miyim ? annen tutupda sana evet oğlum gelinimi sözlerimle doğruyorum diyecek mi ? aramızda gerilim oluyor ben de eşim olduğun için sana anlatıyorum ama sen gidip hemen ortalığa açılıyorsun
birdahakine sana hiç birşey anlatmamam mı gerekiyor ? çok canımı sıktı davranışın birdaha tekrarlamasını istemiyorum , senin yüzünden daha çok yüz göz olacağıma kendi göbek bağımı kendim keser nerede laf sokuyorsa orada benden gereken cevabı alır ve sende bana neden böyle yaptın diyemezsin , bizi o duruma getirmemeni tavsiye ederim dedin mi

ben olsam böyle derdim

alır o lafı önüne koyar düşünür ondan sonra :kalp:

gerçekten boşuna zehir ediyorsun kendine

aslında bunca zaman daha ağır lafı davranışı olmuştu buna aldırış etmezsin diye düşündüm ben de
münasebetsiz deyip geçeceğin durumdu aslında
belli ki çok dolmuşsun minik damlalar taşırıyor içini belkide
Çok haklısın Bunları demedim deseydim de anlamazdı o sırada tamamen savunma modundaydı. Bir daha da konuyu açmadık.

Dediğin gibi bende birikmişlik var ve bir damla bile taşırıyor. Bu kısır döngüden sıkıldım 2 ay sonra yine bayram bayrama gitmesem 10 gün sonra nikah var. İyi olalım herkes üstüne düşeni yapsın ama yok olmuyor.
canısı annesinden emin olsa gidip annesine böyle dedin mi diye sormazdı
o da annesini biliyor
ama sen ben ne duyduğumu biliyorum
o da
annem öyle demedim diyor yanlış anlamışsın muhabbetine girince kendi cephesinde savunmaya geçiyor aslında sana karşı mağlup olmak istemiyor senle bir yarışa girmiş o savaştan kaybederek çıkmak istemiyor aksi halde aynı eve gidiyorsunuz tamam haklısın annemi biliyorsun işte dese konu kapanacak ama onun derdi sadece haklı olmak olduğundan ikinizde bu savaşta yara alıyorsunuz

sen en başta laf sokulduğu an gerekeni söyledikten sonra aldırış etme çekil çayını iç kaynananın uzaydan bile görülebilecek morarmasını izle :kahkahaa:

eşine de söylemen gereken konu olduğunda böyle dedi böyle dedim benden duy haberin olsun de bitti konu kaapandı :kahkahaa:

sizinkilerin iletişimi belli ki bu yani

seni tanıyorum

sen kibar kibar hayır öyle dedi şunu dedi ben duydum ben anladım diye kendini anlatmaya çalışırken kendini patlatıyorsun tüm enerjini kendini anlatmaya çalışırken harcıyorsun

sonrada hem kalben hem ruhen hem bedene yoruluyorsun ve kocandan soğursun

sana haksızlık yapılmış oluyor çünkü ve kocan taraf seçmiş oluyor

o yüzden en başta dediğimi yapman lazım

sana biraz antepli kanı enjekte etmem lazım

biz senle telde konuşuyorduk ya
ben senin uslubunu biliyorum
çok kibarsın

bunlara olmaz o

çat çat çat
pat pat pat
sonra konuşmaya çalıştığı an konu kapandı uzatma diyeceksin :kahkahaa:

öyle yani :kahkahaa:
Canım ya o kadar iyi tespitler yapıyorsun hepsi evet evet tam da böyle diyorum. Gece uyuyakalmışım 😀

O anda söylesem görümce en güzel günümü berbat etti der ve tabi bende o çat çat pat pat durumu da yok malesef. Sessiz kalıp mesafe koyarak kendimce çözüm buldum genel olarakta böyleyim aslında. Ve dediğin gibi sonuçta tüm enerjimi harcayarak her türlü yorulan ben oluyorum.
Ben onlara uyamıyorum kısmı tam olarak bu mizacım dünya görüşüm uymuyor. Ben ne o bişey desin ne de ben cevap vermek zorunda kalayım kafasındayım karşı taraf aynı kafada olmayınca olan bize oluyor.
Aman neyse hayırlısı diyorum. Allah a bıraktım yaşattığınızı yaşamadan ölmeyeceksiniz diyor ilahi adaleti bekleyeceğim.
2 Resim 1 Resim 2 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
Ruh hali:
Burç:

nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 02:38
ya ben damada şeyde tilt oldum
kaynanasına bayılması

ya allah affetsin ametistin kaynanası evlat olsa eldivenle bile sevilmez
kadının oluru yok ya yok yani
oturup konuşamazsın
birşey paylaşamazsın
onunla anlaşabilen görünmeyen varlıklarla da anlaşıyordur :)
İmza and mührü bastım gitti.
Ona gerçek yüzünü henüz göstermedi evlenmeden bana da bebeğimm aşkumm yavrum derdi. Telefonu kapatırken seni seviyorum derdi kocam bile her telefonda demezdi. Melek gibi bir kaynanam var zannediyordum.
Şimdi arayayım efendiim yavruum diye açar. Methiyeler düzer😂
6 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
Ruh hali:
Burç:

nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 02:45
Skinkeyr yazdı:
16 Nis 2024, 02:37
nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 02:30

cano kesinlikle o sarı tonu ve tek cizgi kaş bence de iğrenç
ama insanın tavrı tarzı kendini ifade etme şekli bir kartviziti vardır ya
o kadın o
mesela ben hiç saçımı o sarıya boyatıp o kaşı yapar mıyım

ileride yine o saçı ve o kaşı yapacak
o saçın ve o kaşın kadını
bu davranışı konuşması tarzı her şeyi demek
uslubu da biraz nahoş

şimdilik kadın açısından şanslı gibi duruyor ama ileride ne olur hiiiç belli olmaz
zıtlıklar olur ama o zıtlıklar birbirini tamamlayıp örtecekse birbirinin eksiğini kapatacaksa güzel
aksi halde berbat bir hayatları olur

donanımlı bir insan, kendini ifade ediş biçimi olarak tek çizgi kaş ve o iğrenç sarıyı seçen kadına çekilmez

aman evleneyim nefes alsın yeterciler bunu yapar :gulme:

insanın bir tavrına tarzına bakarsın değil mi

yani adamın aslında görümceden daha üst olduğunu düşünmüyorum
aynı ayar olduklarını düşünüyorum bu yüzden :gulme:

adamın yemek yapmayı sevmesi ev işleriyle ilgilenmesi mesela bana matah birşey gibi gelmedi bu bölgenin erkekleri hep böyle olduğundan , hatta bence öyle de olması gerektiğinden , bi zahmet 50 den sonra evleniyorsa o yaşa gelmiş bekar bir insan herşeyi de yapabiliyor olsun yani
o yüzden o da meziyet değil

ben görümceyi sevmiyorum fitne fücur
bulmuştur kendi gibi birini :gulme:
Fitne fitneyi görünce sopasını saklarmışş. :yokartik: Bence fitnoşlar s@foz buluyor genelde. :halay: Biraz evleneyim kafası vardır elbet çokk büyük aşk değildir ama desteklemesem de erkolar evleniyor çat çat valla çıtırsularla hem de sadece evlenmek için bulurdu birini böyle bir adam yani seviyordur bence görümcesuyuu.
inşallah seviyordur inşallah mutlu olurlar canım

sadece evlenmek için tabi bulunurda kendine göre ben bunu çekip çevirebilirim diyeceği kişiyi zor bulabilir
biri birine hemen tmm kocacım diyor diğeri hemen tmm sen istemezsen gelmem diyor falan şimdiden aşırı minnoş çok ponçikler maşallah
:gulme: köprüyü geçene kadar mı onu zaman gösterir işte
He ya köprüyü geçenleri de gördük değil mi 😂😂
1 Resim 4 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
Ruh hali:
Burç:

nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 02:57
Poudré yazdı:
16 Nis 2024, 02:50
:kahkahaa: Nisa komple aileye uyuz ya doğal olarak herkes uyuz gözünde farketmez :kahkahaa:
Ya adam zaten güzellik sofistikelik de aramıyordur su saatten sonra nasibine de böylesi düştü işte :khaha:
Ama adamın hamurunu tuttum :yokartik: Sizin bolge haric pek yok çünkü bacım iyi bilirim :kahkahaa:
yemin ederim bizim bölgede kimi tanıyorsam adam dolma oyar salçaya yardım eder pencere siler balkon yıkar yemek yapar
vallahi haftasonu camları silenler hep erkek görüyorum eşler selamlaşıyor :kahkahaa:

birde 50 yaşına gelmiş adamda bir zahmet yapar zaten

bana yemek yapmayı babam öğretti ilk öğrettiği yemek beyran, 13 yaşımdaydım adam oturdu bana beyran pişirmeyi öğretti :kahkahaa: temizliğide babam yapıyor annemle evliykende babam yapardı

o sevmediğim abim bile karısı sinirlenmesin diye balkonları yıkar alışverişi yerleştirir camları silerdi haftasonu yemekten görevli abimdi :kahkahaa:

annemin dayısı harika dolma oyar pul biber yapar onun oyduğu dolmayı biz oyamayız incecik yapar ve salça yaparken acı biberi dayımıza bırakırız :kahkahaa: o temizler biberleri biz yanmayalım diye

erhanla biz geç saate kadar oturur yuvalama mantı yaparız dizi açıp

yani iş yapmayan erkek bilmiyorum bana çok garip geliyor cidden hiç görmedim hepsinin evde bir görevi sorumluluğu var

burdaki erkekler yapıyorsa hepsi yapar

yaptırın kız kocalarınıza boş oturmasınlar :kahkahaa:
Evet aslında yaptırmak o sorumluluğu yüklemek lazım. Eşim evlenmeden masadan kalkarken tabağını bile almazdı çünkü hep önüne gelmiş önünde alınmış. Ben evde hep extra ders çalışmak zorunda olduğum için yemeklere yardım etmeye başladı pandemi de mastercheften çok şey öğrendi şu an karnıyarık ve pilavı benden hatta annesinden güzel yapıyor. İlk evimin salonunun bir tarafı 7 m yerden tavana camdı mümkün değil silemiyordum silsem belim kitleniyor o camlar sayesinde cam silmeyi de öğrendi:) balkonlar çok büyüktü onları da yıkardı. Bir kere kayınvalide varken balkon yıkamıştı kadının tansiyonu 20 ye çıktı oğlum iş yaptı yoruldu diye 😂😂
Böyle böyle öğrendi salça sos yaparken kavanoz kapağı kapatmakla başladı tencereyi karıştırma kaldırıp indirme derken o işlerede yardım eder.
4 Resim 1 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Poudré yazdı:
16 Nis 2024, 11:14
Kargom geldi :harika: Nisa emeğine sağlık :smile:
yaa :kalp: iyi günlerde kullan canımm :dostluk:
5 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

deanspie yazdı:
16 Nis 2024, 12:46
Vay be bir minnak sivilce ne hasarlar ne ağrılar veriyor
Benim sırtım havan topuyla vurulmuş gibi :d ama geçiyor diye dönemsel ellemiyom

Seboşşşşş hemen doktora git o sivilce ile durulmaz
:kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa:

haykırdım :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa:

benimde sırtım aynı omuz üstlerimde öyle pütürler oluyor sık sık :kahkahaa: :kahkahaa:
6 Resim

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
Ruh hali:
Burç:

nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 03:33
Poudré yazdı:
16 Nis 2024, 03:27
nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 03:14
yalnız ben de bunları evlendirdim kavga ettirdim boşattım

ahahahhaahahahha

10 adım sonrasını konuşuyorum ya

ben öyle aşktan gözüm kör oldulara inanmıyorum ondan olabilir

görünen köy klavuz istemez mi diyeyim ne diyeyim

görümce şimdi oh işten çıkıcam adama herşeyi yaptırıcam anasının da ayağını bizim evden şimdiden kestim diye düşünüyor ama

ileride adam hastalanacak yaşlanacak

o yemekler temizlikler sıkıntı olacak hazıra dağ dayanmayacak

o zaman ne olacak :)
Ya adamin huyu bu bence ya yani böyle yetişmiş
Asktan bağımsız
Kimle evlense bu adamin varoluşu bu,mış gibi yapamaz onca seyi helede bi erkek...adam titiz düzenli belli ki
Kaynana hakkinda bilgim yok birsey diyemiycem ama cadaloz bir annenin oğlu da boyle olmaz sanki ama belli de olmaz tabi
Ya o değil de neden bsandi acaba?

Gecenin bu saatinde niye tanımadığımiz adami cekistiriyoruz :kahkahaa:
benim sayfa sayfa evliliklerini konuşup hiç neden boşandı adam acaba diye aklıma getirmeyişime kaç puan :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa:

hakikaten neden boşandı acaba
@nscckts @Poudré bizde sorduk neden boşandı. 6 yıl önce boşanmış karısı şu bardağı burdan al dermiş adam almayınca yere atıp kırıyormuş yenisini al diyormuş adam dayanamamış güya 😂 kadın ortaokul mezunuymuş kızıyla birlikte ders çalışmış üniversiteyi bitirmiş boşandıktan sonra ailesinin yanına dönmüş orada işe girmiş. 17 sene evli kalmışlar.
5 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Ametist yazdı:
16 Nis 2024, 13:07
nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 02:57
Poudré yazdı:
16 Nis 2024, 02:50
:kahkahaa: Nisa komple aileye uyuz ya doğal olarak herkes uyuz gözünde farketmez :kahkahaa:
Ya adam zaten güzellik sofistikelik de aramıyordur su saatten sonra nasibine de böylesi düştü işte :khaha:
Ama adamın hamurunu tuttum :yokartik: Sizin bolge haric pek yok çünkü bacım iyi bilirim :kahkahaa:
yemin ederim bizim bölgede kimi tanıyorsam adam dolma oyar salçaya yardım eder pencere siler balkon yıkar yemek yapar
vallahi haftasonu camları silenler hep erkek görüyorum eşler selamlaşıyor :kahkahaa:

birde 50 yaşına gelmiş adamda bir zahmet yapar zaten

bana yemek yapmayı babam öğretti ilk öğrettiği yemek beyran, 13 yaşımdaydım adam oturdu bana beyran pişirmeyi öğretti :kahkahaa: temizliğide babam yapıyor annemle evliykende babam yapardı

o sevmediğim abim bile karısı sinirlenmesin diye balkonları yıkar alışverişi yerleştirir camları silerdi haftasonu yemekten görevli abimdi :kahkahaa:

annemin dayısı harika dolma oyar pul biber yapar onun oyduğu dolmayı biz oyamayız incecik yapar ve salça yaparken acı biberi dayımıza bırakırız :kahkahaa: o temizler biberleri biz yanmayalım diye

erhanla biz geç saate kadar oturur yuvalama mantı yaparız dizi açıp

yani iş yapmayan erkek bilmiyorum bana çok garip geliyor cidden hiç görmedim hepsinin evde bir görevi sorumluluğu var

burdaki erkekler yapıyorsa hepsi yapar

yaptırın kız kocalarınıza boş oturmasınlar :kahkahaa:
Evet aslında yaptırmak o sorumluluğu yüklemek lazım. Eşim evlenmeden masadan kalkarken tabağını bile almazdı çünkü hep önüne gelmiş önünde alınmış. Ben evde hep extra ders çalışmak zorunda olduğum için yemeklere yardım etmeye başladı pandemi de mastercheften çok şey öğrendi şu an karnıyarık ve pilavı benden hatta annesinden güzel yapıyor. İlk evimin salonunun bir tarafı 7 m yerden tavana camdı mümkün değil silemiyordum silsem belim kitleniyor o camlar sayesinde cam silmeyi de öğrendi:) balkonlar çok büyüktü onları da yıkardı. Bir kere kayınvalide varken balkon yıkamıştı kadının tansiyonu 20 ye çıktı oğlum iş yaptı yoruldu diye 😂😂
Böyle böyle öğrendi salça sos yaparken kavanoz kapağı kapatmakla başladı tencereyi karıştırma kaldırıp indirme derken o işlerede yardım eder.
babanda ev işleri yapan yardım eden biri , üstüne çamaşır suyu lekesi gelmişti babanın takımı bozulmuştu hatırlıyorum :)

yaaaa kayınvaliden oğlu ev işi yapınca krize giriyor ama damadı yapıyor diye övünecek değil mii

ah bu kaynanalar :gulme:
5 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Ametist yazdı:
16 Nis 2024, 13:13
nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 03:33
Poudré yazdı:
16 Nis 2024, 03:27

Ya adamin huyu bu bence ya yani böyle yetişmiş
Asktan bağımsız
Kimle evlense bu adamin varoluşu bu,mış gibi yapamaz onca seyi helede bi erkek...adam titiz düzenli belli ki
Kaynana hakkinda bilgim yok birsey diyemiycem ama cadaloz bir annenin oğlu da boyle olmaz sanki ama belli de olmaz tabi
Ya o değil de neden bsandi acaba?

Gecenin bu saatinde niye tanımadığımiz adami cekistiriyoruz :kahkahaa:
benim sayfa sayfa evliliklerini konuşup hiç neden boşandı adam acaba diye aklıma getirmeyişime kaç puan :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa:

hakikaten neden boşandı acaba
@nscckts @Poudré bizde sorduk neden boşandı. 6 yıl önce boşanmış karısı şu bardağı burdan al dermiş adam almayınca yere atıp kırıyormuş yenisini al diyormuş adam dayanamamış güya 😂 kadın ortaokul mezunuymuş kızıyla birlikte ders çalışmış üniversiteyi bitirmiş boşandıktan sonra ailesinin yanına dönmüş orada işe girmiş. 17 sene evli kalmışlar.
o kadar ev işi yapan adam o bardağı orda kendi bırakmaz hatta kendisi karısına şu bardağı burda bırakma der halbuki
değişik...

boşanma davasının dilekçesinde neden boşanmak istenildiği yazar , görümcen baksaymış keşke

şahsen ben olsam kesin bakarım :gulme:
5 Resim

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
Ruh hali:
Burç:

Bensimo yazdı:
16 Nis 2024, 09:02
Ametist yazdı:
16 Nis 2024, 01:11
Bu arada görümce yay, damat boğa.

Adam salça, kahvaltılık sos, menemenlik sos ve domatea sosu olmak üzere bütün kış hazırlığını bizzat kendisi yapıyor, harika yemek yapıyor ve yanında mükemmel temizlik yapıyormuş
Bizim ki de yumurta kırmayı bilmez adam ben yaparım yemekleri demiş. Ayrıca görümce işten de ayrılacakmış.
Kayınvalidesi yavaş yavaş öğrenirsin yemek yapmayı demiş gömrümcesu evde kocam yapar buraya gelince de görümcem yapar ben öğrenemem demiş. Kadın tamam kızım demiş 🙄🙄

Kendimi kül kedisi gibi hissediyorum🤪
Ne adamlar var bee, bizimkiler bilse de yapmaz :khaha:
Şimdi görümcen böyle şeyler söylüyor ya kaynanasına, görümcenin de annesinin de hoşuna gidiyordur kızım kendini ezdirmiyor bla bla. Ama aynılarını sen desen senden kötüsü olmaz, gerçi demiyorsun da ne kıymet bilen mi var 🙄
Bir kere geçen hafta ben çok hastayken eşimde karnıyarık yapmış çok güzel olmuştu dedim aynı anda bana bir bakışları var gözler açılmış şoka uğramış bir şekilde😂
5 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Sebboy58 yazdı:
16 Nis 2024, 10:18
nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 09:36

dün kötüye gidiyor dedin

kapatıcı ile kapattım ondan öyle baya ağrı yapıyor sabaha kadar da baya ağrıdı cnm bariyer bozulma sinyali aldım sanki doktora ikimizin de gitmesine gerek yok yerim seni 🤣🤭🤣🤣🤣🥰@nscckts
senin gösterdiğin bu kötüye gidiyor , çenem büyük hasar aldı diyerek gösterdiğin pütürün benim gözeneğimden küçük :kahkahaa:
çok kötü dediğin zaman şu olması gerek
indir.jpeg
indir.jpeg (3.23 KiB) 30 kere görüntülendi
sen o küçücük pütüre böyle bir sivilceymiş gibi davranıyorsun ve bu normal değil , bu takıntı. bunun farkında mısın değil misin önce onu anlamaya çalışıyorum
senin çenende gösterdiğin pütüre bant yapıştırman bile aslında komik
5 Resim 1 Resim

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
Ruh hali:
Burç:

nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 09:31
kızlar sivilce gören var mı
?
Sağ tarafta sivilce var gibi hatta dikkat edersen çene sağ tarafa hafif kaymış ciddi hasar almış olabilir. Dikkatli bakınca görünüyor
5 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Ametist yazdı:
16 Nis 2024, 13:17
Bensimo yazdı:
Ametist yazdı:
16 Nis 2024, 01:11
Bu arada görümce yay, damat boğa.

Adam salça, kahvaltılık sos, menemenlik sos ve domatea sosu olmak üzere bütün kış hazırlığını bizzat kendisi yapıyor, harika yemek yapıyor ve yanında mükemmel temizlik yapıyormuş
Bizim ki de yumurta kırmayı bilmez adam ben yaparım yemekleri demiş. Ayrıca görümce işten de ayrılacakmış.
Kayınvalidesi yavaş yavaş öğrenirsin yemek yapmayı demiş gömrümcesu evde kocam yapar buraya gelince de görümcem yapar ben öğrenemem demiş. Kadın tamam kızım demiş 🙄🙄

Kendimi kül kedisi gibi hissediyorum🤪
Şimdi görümcen böyle şeyler söylüyor ya kaynanasına, görümcenin de annesinin de hoşuna gidiyordur kızım kendini ezdirmiyor bla bla. Ama aynılarını sen desen senden kötüsü olmaz, gerçi demiyorsun da ne kıymet bilen mi var 🙄
Bir kere geçen hafta ben çok hastayken eşimde karnıyarık yapmış çok güzel olmuştu dedim aynı anda bana bir bakışları var gözler açılmış şoka uğramış bir şekilde😂
dur dur kadın ölecek şimdi :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa:
4 Resim 1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Ametist yazdı:
16 Nis 2024, 13:22
nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 09:31
kızlar sivilce gören var mı
?
Sağ tarafta sivilce var gibi hatta dikkat edersen çene sağ tarafa hafif kaymış ciddi hasar almış olabilir. Dikkatli bakınca görünüyor
:kahkahaa: :kahkahaa: haklısın belkide böyle demek gerekiyor
1 Resim 1 Resim 3 Resim

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
Ruh hali:
Burç:

nscckts yazdı:
16 Nis 2024, 13:22
Ametist yazdı:
16 Nis 2024, 13:17
Bensimo yazdı:

dur dur kadın ölecek şimdi :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa:
Hasar almış ama hasar aldı diyor kız. O hasarı bantta yapmış olabilir.

Dün akşam aklıma gelmişti sabah Nisa bu bant bana iyi gelmedi daha da büyüdü falan yazar diye daha kötüsü oldu hasar aldı.
Allah başka dert keder vermesin🤲🏻
5 Resim 1 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️