Yasal Bildirim / Hukuka Aykırılık Bildirimi

www.kadinlaryaziyor.com 5651 Sayılı Kanun kapsamında Yer Sağlayıcı’dır. Forum platformunda ve profillerde yer alan içerikler kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bundan dolayı içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği iletişim kısmından yazarak bize bildirebilirsiniz.

www.kadinlaryaziyor.com ayrıca 5651 Sayılı Kanunun 2. maddesinde tanımlanan
s) (Ek:29/7/2020-7253/1 md.) Sosyal ağ sağlayıcı: Sosyal etkileşim amacıyla kullanıcıların internet ortamında metin, görüntü, ses, konum gibi içerikleri oluşturmalarına, görüntülemelerine veya paylaşmalarına imkân sağlayan gerçek veya tüzel kişileri, ifade eder
tanımında belirtildiği gibi sosyal ağ sağlayıcı kapsamındadır.

www.kadinlaryaziyor.com, hukuka ve yasalara saygılı olduğu gibi, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir.

www.kadinlaryaziyor.com, 5651 sayılı “İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında kanun” kapsamında BTK onaylı yer sağlayıcıdır.

5651 sayılı kanunun 5. maddesi gereği www.kadinlaryaziyor.com, kullanıcılarının ve üyelerinin oluşturduğu içerikleri kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Yine aynı 5651 sayılı kanunun 8. ve 9. maddelerine göre haberdar edilmesi halinde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlü olmakla birlikte “UYAR ve KALDIR” yöntemini benimsemiştir.

Hukuka aykırı olduğunu tespit ettiğiniz içeriği, detaylarıyla birlikte iletişim sayfasından veya e-posta olarak admin@kadinlaryaziyor.com'a bildirebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede incelenip dönüş yapılacaktır.

5651 numaralı kanuna ait tüm maddelere ve 23 Mayıs 2007 tarihli resmi gazete yayınına buradan erişebilirsiniz.

Kurumsal İletişim Bilgileri:
Ünvanı :Enforma Bilişim / Erhan BÜYÜK
Sorumlu Kişi :Enforma Bilişim / Erhan BÜYÜK
Adres :Pancarlı Mah. Yunus Emre Cad. No: 34/A Şehitkamil / Gaziantep
E-Posta :admin@kadinlaryaziyor.com
Telefon :+90 537 357 02 62