- Kullanım koşullarıTürkiye Cumhuriyeti aleyhine her hangi bir bölücü örgüt propagandası yapmak, hükümeti, yargı organlarını, asker ve emniyet mensuplarını aşağılamak, terör örgütü ve bölücülük sempatizanlığı yapmak yasaktır. Atatürk ilke ve inkılaplarına karşıt görüşe asla yer verilemez. Bunu yapanlar siteden kalıcı olarak uzaklaştırılır.

Fikir beyan ve düşünce özgürlüğünden ileri gidip, küçük düşürücü itham, hakaret, küfür, tehdit yasaktır. Yazdığınız ve kattığınız her şey kalıcıdır, silinemez. Üyeler hakkında kişisel bilgi paylaşımı, borç alıp vermek, alış-veriş, mesajla taciz etmek yasaktır. Bundan doğan sorunlardan mesuliyet kabul edilmemektedir.

Yasa dışı etkinliklere teşvik, tütün, alkol ve yasaklı maddelere, kumara özendirmek ve tüm bunların satışı ve reklamı yasaktır. Irkçılık ve şiddet içeren içerikler yasaktır.

Forumumuz kadınlara destek ve dert ortağı olmak amacıyla oluşturulmuştur, kimse kimseye hakaret edemez. Üye olan herkes kuralları kabul etmiş olur. Kurallara uyulmadığında yaptırımı kabul etmiş sayılacaktır. Kurallara aykırı durum görüldüğünde yöneticilere rapor etmenizi rica ederiz.

Tek üyelik alma hakkınız var. Üyeliği çok kişi tarafından kullanıldığı ya da kişinin çoklu üyelik aldığı tespit edilirse siteden kalıcı olarak uzaklaştırılır. Üye olurken ahlaksız isim seçmek, siyasi amaçla katılmak, reklam yapmak, cinsel içerikli dosya yayınlamak, profil resmi olarak politik, cinsellik, örgüt resimleri, parti resimleri kullanmak yasaktır. Korsan yayın ve yayıncılık paylaşımı yasaktır. Üye tarafından paylaşılan tüm yayınlardan kaynak telif hakkı sorumluluğu üyeye aittir.

Yönetim gerek gördüğü takdirde kurallarda değişiklik yapma hakkına sahiptir."www." tarafından yayınlanan yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulları kabul etmiş sayılıyorsunuz. Eğer yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulların tümünü kabul etmiyorsanız o zaman lütfen "" mesaj panosuna giriş yapmayın ve/veya kullanmayın. Biz bu koşulları herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve sizi bilgilendirebiliriz, buna rağmen kendiniz düzenli olarak bu koşulları tekrar gözden geçirerek "" mesaj panosunu kullanmaya devam edebilirsiniz, yasal olarak sınırlı olan bu koşulların güncellenmesi ve/veya düzenlenmesi durumunda meydana gelebilecek değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Küfürlü, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik veya ülkenizin kanunlarını çiğneyici içerikler göndermemeyi kabul ediyorsunuz, "" mesaj panosu hangi ülkede barındırılıyorsa o ülkenin kanunları veya Uluslararası kanunlar geçerlidir. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce mesaj panosundan yasaklanırsınız ve eğer tarafımızca gerekli görülürse İnternet Servis Sağlayıcınız da haberdar edilir. Bütün mesajların IP adresi bu koşulların uygulanmasına yardımcı olmak için kaydedilmektedir. "" mesaj panosunda uygun gördüğümüz durumlarda ve zamanlarda herhangi bir başlığı silme, değiştirme, taşıma veya kapatma hakkımızın olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında üçüncü şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir hack saldırısı sonucunda bu bilgiler dağılırsa bundan "" veya yazılım ekibi kesinlikle sorumlu değildir.