Hindistan'daki nükleer santrallerin üzerinde UFO'lar mı uçuyor?

Gündemdeki Haberleri Buradan Takip Edebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 44999
Mesajlar: 17823
Kayıt: 25 Ara 2022, 22:53
Konum: Gaziantep
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Teşekkür edildi: 7751 kez
Burç:
İletişim:

Hindistan'daki nükleer santrallerin üzerinde UFO'lar mı uçuyor?

#1

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

UFO'ların dünyadaki nükleer santrallerle ilgilendiğine dair komplo teorisini destekleyen bir olay daha ortaya çıktı. Hindistan'da bir nükleer santralin üzerinde beliren "UFO'ların" videoları sosyal medyada tartışma yarattı.


Kudankulam Nükleer Santrali, bir polis memurunun geçen yaz 10'dan fazla kez üzerinde garip hava ışıkları gördüğünü bildirmesinin ardından UFO avcılarının ilgi noktası oldu.

Hindistan Polis Teşkilatı müfettişi Syed Abdul Kader'in paylaştığı iki videoda tesisin üzerinde 'zikzaklar' çizen parlak ışıklar görülüyor.

Aracın insan yapımı olmadığından korkan Kader, ülkesinin önde gelen UFO uzmanlarından birine başvurdu. Bu uzman da 2019 yılında Hindistan Yüksek Mahkemesi'ne bir dilekçe sunmuş ve ülkesini nükleer tesislerinin yakınında görülen açıklanamayan tüm olayları daha ciddiye almaya çağırmıştı. Yani Hindistan nükleer tesislerinin çevresinde, UFO görünmesi olayları yeni değil.Polis müfettişinin çekimlerinde gizemli cisimlerinin şekli, boyutu ve hızını ayırt etmek zor olsa da, görüntülerde bir uçan cismin irtifasında olağandışı hareketler yaptığı seçilebilir. Polis videoda, 'Hareket ederken titriyor! Bir aşağı bir yukarı gidiyor' diye yorum yapıyor.

Müfettişin çektiği videolar, eski ABD CIA çalışanı ve Pentagon UFO araştırmacısı Lue Elizondo, ABD Hava Kuvvetleri emektarı Robert Salas ile Amerika ve Avrupa'dan diğer UFO uzmanlarının da dikkatini çekti.

Memur Kader, medyaya yaptığı açıklamada, UFO'ların bazen yakındaki Hindistan Uzay Araştırma Örgütü'nün (ISRO) İtici Güç Kompleksi üzerinde gezindiğini de vurguladı.

Tamil Nadu eyaletindeki dağlık Mahendragiri tepesinin yanında yer alan ISRO Tahrik Kompleksi, diğer uzay programı görevlerinin yanı sıra kriyojenik olarak depolanan roket yakıtını test ediyor.

Hindistan'ın Ay'a inmesini uzaylılar mı engelledi?
Bir UFO araştırmacısı, bu konuyla ilgili olarak, daha önce "iletişimde oldukları uzaylıların," 2019 yılında Hindistan'ın ay aracı Chandrayaan-2'nin dünya ile iletişimi kestiklerini hatırlatan bir açıklama da yaptı. UFO araştırmacılarına göre uzaylılar Hindistan'a, "siz başka dünyaları keşfetmeden önce nükleer silahlarınızdan kurtulun" mesajı vermişti. UFO araştırmacılarına göre, "uzaylılar izin verene kadar Hindistan'ın Ay'a inmesi mümkün olmayacaktı."

Elbette uzaylılar hakkındaki tüm bu tartışmalar hiçbir bilimsel veya mantıklı delile dayanmıyor olsa da, şimdi "uzaylı" olduklarından şüphelenilen UFO'ların Hindistan nükleer reaktörlerinin üzerinde uçmaya başlaması, bu tartışmaların da yeniden alevlenmesine neden oluyor.

Bu nükleer santral, Hindistan'da zaten büyük bir kavga sebebi. Bölgedeki halk, Kudankulam nükleer enerji santraline karşı seslerini yükselttikleri için yerel polis tarafından sürekli biber gazıyla dağıtılıyor. Gösterilerde tutuklananlar hapsediliyor ve hem terörizm hem de isyan suçlamalarıyla yargılanıyorlar.

Eylül 2019'da Kudankulam nükleer santraline kötü amaçlı yazılım bulaştığı da tespit edildi ve ülkede Kudankulam santralinin güvenli olmadığına dair büyük bir endişe dalgası yayıldı. Şimdi aynı santral, UFO'ların da ilgi odağı olmuş görünüyor. Acaba onlar bizim bilmediğimiz neyi biliyor veya görüyor?
0


Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj