Bölgesel İncelme Yöntemleri

Estetik ve Estetik Cerrahi hakkında aradığınız ve paylaşım yapmak istediğiniz tüm başlıkları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 13740
Mesajlar: 4509
Kayıt: 08 Oca 2023, 12:53
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2489 kez
Teşekkür edildi: 2449 kez
Burç:

Bölgesel İncelme Yöntemleri

#1

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

Her kadının kendisinde değiştirmek güzelleştirmek istediği bir yeri mutlaka vardır.Bazen kolayca incelmek isteriz. Bazen daha güzel göğüsler isteriz. bu isteklerimiz için pek çok yöntem bulunuyor. Bunları ameliyatlı yöntemler ve ameliyatsız yöntemler olmak üzere 2'ye ayırabiliriz.

Bu başlık altında biraz bu yöntemlerden bahsedeceğim.

Günümüzde birçok insan bölgesel incelme amacıyla çeşitli yöntemlere başvurur. Vücudun bazı bölgelerinde dirençli yağ tabakalarının bulunması kötü bir görüntüye sebebiyet verdiği gibi kişilerde rahatsızlığa neden olur. Genetik ve çevresel faktörlerden dolayı yaşanan hormonsal bozukluklar kilo almaya neden olur. Özellikle yanlış beslenme şekli ve bilinçsiz bir şekilde kullanılan ilaçlar vücudun orantısız bir şekilde kilolu durmasına ve yağ birikintisine neden olur.

Günümüzde geliştirilen teknolojik cihazlar sayesinde bölgesel incelme mümkündür. Bu cihazlar yardımıyla yağ tabakası ve kilonun yoğunlaştığı bölgelerde zayıflama işlemi için çeşitli teknikler kullanılır. Bölgesel incelme uygulaması daha çok göbek kol bacak ve basen gibi yağ depolarının fazla olduğu bölgelerde uygulanır. Hastanın ihtiyacı ve istekleri doğrultusunda kullanılacak teknik ile beraber bölgesel zayıflama işlemine başlanılır.

Bölgesel İncelme Nedir?
Düzgün ve orantılı vücut hatlarına sahip olmak isteyen kişiler bölgesel incelme yöntemleri sayesinde istedikleri görünüme kavuşurlar. Bölgesel incelme vücudun bazı bölgelerinde oluşan yağ birikmelerini ortadan kaldırmak amacıyla kullanılır. Bu uygulama sayesinde kol, bacak, bel, karın, basen gibi bölgelerde fazla yağlar tercih edilen yönteme bağlı olarak sorunsuz bir şekilde giderilir. Teknolojik cihazlar sayesinde bölgesel incelme konusunda önemli başarılar kat edilmiştir.

Çünkü birçok kişi rahatsızlık duyduğu bölgelerdeki fazla yağları yok etmek için düzenli olarak spor ve egzersiz yaparak diyet programı uygularlar. Fakat her ne kadar bu programlara sıkı sıkıya bağlı kalınsa da istenilen sonucu elde etmek bazen zor olabiliyor. Bu yüzden daha kalıcı ve pratik teknikler kullanmak gerekir.

Bölgesel İncelme Yöntemleri
Medikal estetik konusunda yaşanılan teknolojik gelişmeler, kullanılan cihazlar ve ürünler günümüz insanlarının tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Özellikle bölgesel incelme konusunda kullanılan yöntemler istenilen sonucu elde etmede başarılı bir role sahiptir. Bu konuda birbirinden farklı özellikte yöntem ve teknikler bulunur.

Bölgesel incelme konusunda sıklıkla tercih edilen Soğuk Lipoliz göbek, basen, bacak gibi bölgelerde oluşan yağları kalıcı olarak azaltmaya yardımcı olur. Bu uygulama tek seansta ağrısız ve pratik bir şekilde yapılır. İstenilen doğrultuda bir incelme sağladığı gibi yağları kalıcı olarak vücuttan uzaklaştırır ve belirgin vücut hatlarının oluşmasına yardımcı olur. Uygulanan bu yöntem sayesinde cilt zarar görmeden deri tabakası altında bulunan yağlar soğutulur ve kullanılan özel petlerle kapanan bölgeden vakum işlemi ile yağ tabakasının donması sağlanır. Donmaya başlayan yağ tabakası daha sonra kristalleşerek yavaş yavaş ölmeye başlar.

Soğuk Lipoliz bölgesel incelme konusunda oldukça başarılı bir işlemdir. Ameliyatsız Soğuk Lipoliz son dönemlerde yaygın bir şekilde tercih edilir ve cerrahi bir işleme ihtiyaç duyulmaz. Bu uygulama içerisinde yer alan Kavitasyon yönteminde ses dalgaları yardımıyla yağ hücreleri parçalamaya çalışılır. Ses dalgaları hedeflenen bölgeye doğru verilir. İşlem sırasında cildin zarar görmemesi için sadece yağ hücrelerine doğru odaklanılır ve diğer dokulara herhangi bir zarar verilmez. Bu uygulama ağrısız bir işlemdir ve ortalama 1,5 saat kadar sürmektedir.

Ses dalgaları sayesinde yağ hücreleri parçalanır ve kalıcı sonuçlar elde edilir. İşlemin ardından hastaların kilolarını kontrol etmeleri ve metabolizmanın sürekli çalışır halde olmasını sağlamak amacıyla bol yeşillik ve su tüketmeleri gerekir. İşlemin herhangi bir yan etkisi olmadığı için uygun kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Sağlıklı bir zayıflama yöntemi olan bu teknik bölgesel zayıflama konusunda oldukça başarılıdır.

Bölgesel İncelme Basen
Fazla kiloların bulunduğu basen bölgesinde kullanılan teknolojik cihazlar yardımıyla fazla kilolardan kurtulmak mümkündür. Kişilerin basen bölgesinde bulunan yağ tabakası belirlenir ve bu yağ tabakasının boyutuna uygun tercih edilen yöntem doğrultusunda uygulamaya geçilir. Tercih edilen yöntem doğrultusunda burada bulunan dirençli yağlar ısı ve ses dalgaları sayesinde tamamen yok edilmeye çalışılır.

Böylece bölgesel incelme konusunda istenilen performans elde edilir. Basende bulunan yağlar ne kadar dikkat edilirse edilsin artış gösteren bir bölgedir. Bu nedenle basen bölgesinde bulunan yağların kalıcı bir şekilde yok edilmesi gerekir. Uzman kişiler kontrolünde yapılan incelemeler sonucunda en doğru yöntem bu bölgede uygulanmalıdır.

Bölgesel incelme tedavisi için belirlenen fiyatlar tercih edilen uygulama bölgesine ve seans sayısına bağlı olarak değişiklik gösterir. Ayrıca seanslar yapılırken bazı seansların süresi 45 dakika iken bazı seansların süresi ise bir buçuk saati geçmektedir. Bu nedenle bölgesel incelme fiyatları kişiden kişiye değişiklik gösterir. Ayrıca tercih edilen klinik ve burada bulunan uzman kişilerin deneyimleri de fiyatlar konusunda belirleyici olmaktadır.
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Ametist mesajı için:
nsccktsgevezeyazar ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 58.33%


Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 13740
Mesajlar: 4509
Kayıt: 08 Oca 2023, 12:53
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2489 kez
Teşekkür edildi: 2449 kez
Burç:

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#2

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

Karın Germe
Çok sık kilo alıp vermeler, gebelik sonrası oluşan karın bölgesinde yağ-deri fazlalığı veya sarkıklığını gidermek, düz ve çekici bir karın yapısına kavuşmak amacıyla karın germe operasyonu yapılabilmektedir.

Karın germe ameliyatı ile karındaki göbek üstü veya altında kalan sarkık fazla dokuların uzaklaştırılıp karına yeni bir form verilmesi daha gergin ve estetik bir görüntü elde edilmesi amaçlanmaktadır. Göbek deliği altında kalan çatlaklar varsa bu ameliyatla onlardan da kurtulmak mümkün olabilmektedir. Aynı zamanda sarkıklık düzeyine göre göbek deliği de yeni yerine taşınmaktadır.

Bu ameliyat temel olarak karın alt kısmında, bikini bölgesinde yapılacak kesi ile gerçekleştirilmektedir. Bu bölgedeki yaygın olarak bilinen sezaryen izi seviyesine yakın ancak biraz daha uzun olmaktadır. Bu operasyon esnasında karın ön duvar kaslarında gevşeklik/ayrışma varsa onarılabilir. Çok ciddi kilo verme öyküsü olan hastalarda bu kesilere ilave edilecek karın orta hatta dikey bir kesi ile bel çevresini de sıkılaştırmak mümkün olabilmektedir.

Karın germe ameliyatına çoğunlukla liposuction da eklenerek karın, bel çevresinin şekillendirilmesi eklenmektedir. Bu sayede çok daha çekici bir karın-bel yapısı elde edilebilir.

Karın germe operasyonundan sonra hekiminizin önerdiği süre boyunca korse kullanımı daha iyi sonuçlar elde etmek açısından önem taşımaktadır.
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Ametist mesajı için:
nsccktsgevezeyazar ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 50%


Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 13740
Mesajlar: 4509
Kayıt: 08 Oca 2023, 12:53
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2489 kez
Teşekkür edildi: 2449 kez
Burç:

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#3

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

Popo (Kalça) Estetiği
Yapısal olarak veya yoğun kilo kaybı sonrasında popo bölgesinde düzleşme kontur bozukluğu şikayeti olan kişilere uygulanabilir.

Popoya Yağ enjeksiyonu (Brezilya poposu)
Bu ameliyatta vücudun uygun bölgelerinde liposuction yöntemi ile yağ toplanır. Bu bölgelerden alınan yağlar uygun işlemlerden geçirildikten sonra kalçada ihtiyaç olan bölgelere enjekte edilerek popoda hacim artırılması ve kontur şekillendirilmesi amaçlanır. Ameliyattan sonra uygun korse kullanımı ve uygun oturma yastığı kullanımı önemlidir. Alınan yağ miktarı ve enjekte edilen miktarı iyileşme süresini belirleyici etkenlerdendir.

Popo implantı
Poponun yapısal veya herhangi bir sebeple hacminin yetersiz olması veya düz olması sebebiyle hem büyütmek hem de şekillendirme amacıyla implantlar kullanılabilir. Ameliyat ile popo arası çizgi hattından yapılan yaklaşık 3-4 cm lik kesiler ile popo implantlarının yerleştirilmesi mümkün olmaktadır.

Kesi izleri neredeyse yok denecek kadar az ve gizli kalmaktadır. Yağ enjeksiyonundan farklı olarak popoda zamanla hacim kaybı söz konusu olmamaktadır. Bu sayede daha dolgun ve kıvrımlı bir popo hattına sahip olmak mümkündür. Memnuniyet oranı yüksek bir operasyondur.
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Ametist mesajı için:
nsccktsgevezeyazar ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 58.33%


Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
gecesiyahi
İfadeler: 1
Mesajlar: 27
Kayıt: 09 Oca 2023, 22:28
Teşekkür etti: 977 kez
Teşekkür edildi: 142 kez

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#4

Okunmamış mesaj gönderen gecesiyahi »

Basen bölgem için ahtapot zayıflama tekniği düşünüyorum özellikle son dönem meşhur oldu tavsiye eder misiniz
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti gecesiyahi mesajı için:
babutsaAmetist ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 25%Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 13740
Mesajlar: 4509
Kayıt: 08 Oca 2023, 12:53
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2489 kez
Teşekkür edildi: 2449 kez
Burç:

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#5

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

gecesiyahi yazdı:
26 Oca 2023, 14:17
Basen bölgem için ahtapot zayıflama tekniği düşünüyorum özellikle son dönem meşhur oldu tavsiye eder misiniz
Sorunlu bölgenin 44 dereceye kadar ısıtılarak vakumlama işlemiyle yağların yakılmasını hedefleyen bir yöntem. Aslında amaç metabolizmayı hızlandırmak.

Eğer bu yöntemi tercih ederseniz 3 lt su içmelisiniz. Yağları su ile atılması daha kolay olacaktır.

Bu yöntemi denemedim. Rahatsız olduğum bir bölgem olursa sporda o bölgeyi çalıştırmaya yönelik hareketleri çoğaltıyorum.

Ameliyatsız bir yöntem olduğu için yaptıranların yorumlarıda dikkate alınarak tercih edilebilir.

Dip Not: spor hocam gece miden guruldayarak yatmıyorsan zayıflayamazsın diyor :scared:
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Ametist mesajı için:
nsccktsgevezeyazar ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 58.33%


Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 44999
Mesajlar: 17823
Kayıt: 25 Ara 2022, 22:53
Konum: Gaziantep
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Teşekkür edildi: 7751 kez
Burç:
İletişim:

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#6

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Ametist yazdı:
26 Oca 2023, 14:51
gecesiyahi yazdı:
26 Oca 2023, 14:17
Basen bölgem için ahtapot zayıflama tekniği düşünüyorum özellikle son dönem meşhur oldu tavsiye eder misiniz
Sorunlu bölgenin 44 dereceye kadar ısıtılarak vakumlama işlemiyle yağların yakılmasını hedefleyen bir yöntem. Aslında amaç metabolizmayı hızlandırmak.

Eğer bu yöntemi tercih ederseniz 3 lt su içmelisiniz. Yağları su ile atılması daha kolay olacaktır.

Bu yöntemi denemedim. Rahatsız olduğum bir bölgem olursa sporda o bölgeyi çalıştırmaya yönelik hareketleri çoğaltıyorum.

Ameliyatsız bir yöntem olduğu için yaptıranların yorumlarıda dikkate alınarak tercih edilebilir.

Dip Not: spor hocam gece miden guruldayarak yatmıyorsan zayıflayamazsın diyor :scared:
Kesinlikle katılıyorum :hands:
O karın guruldamasını da seviyorum, yağ yakıyoruz demek oluyor, leptin hormonu çalışıyor demek oluyor :dostluk:
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti nscckts mesajı için:
Ametistgevezeyazar ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 58.33%


Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 13740
Mesajlar: 4509
Kayıt: 08 Oca 2023, 12:53
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2489 kez
Teşekkür edildi: 2449 kez
Burç:

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#7

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

G-5 MASAJI SELÜLİT GİDERME VE TOPARLAMA

G5 masajı, ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır.

Özellikle selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada kullanılan G5, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında oldukça başarılıdır.

G5 masajı vücut özelliklerine göre değişmekle birlikte ortalama 20-25 dakika süren 10-15 seanstan oluşmaktadır. G5 masajı, tüm vücuda uygulanabilen bir işlemdir.

Ancak en etkili sonuçların alındığı üst bacak, kalça, popo ve kol bölgeleri daha çok tercih edilmektedir.

Selülit tedavisi, bölgesel zayıflama, cildin sıkılaşması ve iyileşmesi, bölgesel kan akışının hızlanması, yağ yakımı bölgeleri G5 masajının tercih edildiği durumlar arasındadır.
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Ametist mesajı için:
nsccktssonmaz ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 50%


Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 13740
Mesajlar: 4509
Kayıt: 08 Oca 2023, 12:53
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2489 kez
Teşekkür edildi: 2449 kez
Burç:

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#8

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

Lenf Drenaj

Lenf Drenaj sistemi sayesinde, vücudun bağışıklık ve savunma sistemi görevlerini aksatmadan, yavaşlamadan yerine getirir. Aynı zamanda vücutta bulunan lenf sıvısının tamamının dolaşımının sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlar. Yazın sıcak ortamı vücudumuzda ödem oluşturur. Lenf Drenaj ile vücuttaki ödeme veda edebilirsiniz.

Lenfatik Drenaj Masajı, lenf drenaj makinasıyla yapılan bir uygulamadır. Bu makinanın işlevi; vücutta bulunan ve hücreleri besleyen renksiz sıvının dolaşımını hızlandırmaktadır. Böylece boşalan yağ hücresi bölgelerinin görünümünde düzelme ve sıkılaşma sağlar. Ayrıca kas sistemi üzerinde de son derece olumlu bir etkiye sahiptir. Makina sayesinde vücut sistemine yaptırılan her hareketle, damarlarda olan lenfatik akış itiliyor, ve lanfatik sistem düz kasların bulunduğu bölgeye etki sağlıyor. Yani daha net bir ifadeyle, lenf drenaj, kanda serbest dolaşımda olan yağ asitlerinin kolayca yakılabilecek hale gelmesine destek oluyor.

Fazla kilolarından şikayet edenler, adet dönemi gibi belli dönemlerde vücudunda ödem oluşanları selülitten yakınanlar lenf drenaj uygulamasıyla bu sorunlara veda edebiliyor. Cihaza yapılan uygulama esnasında, parmak uçlarından başlayan ve yukarıya doğru devam eden düzenli aralıklarla basınç uygulanıyor. Bu sayede de cildin kalitesinde artış, incelme, ve derideki sıkılaşmalar gözle görülür bir hal alıyor.

Lenf Drenaj Masajı Faydaları Nelerdir?
Lend Drenaj cihazıyla yapılan pasif masajın birden fazla faydası bulunmaktadır.

Ödem ve şişliklerin giderilmesinde yardımcıdır.
Biriken toksinin vücuttan atılmasını destekleyicidir.
Selülitlerin görüntüsündeki düzelmelere faydalıdır.
Kabızlık ya da hazımsızlık sorunu yaşayanların metabolizmasının hızlanmasına yardımcı olur.
Vücuttaki gerginliğin atılmasında destekleyicidir.
Vücuttaki kas hareketlerini düzenlediği ve kan dolaşımını hızlandırdığı için stresi azaltan etkisi vardır.
Vücudun metabolizmasının çalışmasını ve kan dolaşımını hızlandırmakla birlikte, aynı zamanda rahatlattığı için uykusuzlukla baş etmek isteyenler için de yardımcı bir uygulamadır.
Lenf Drenaj masajı, vücuttaki kolajenleri uyardığından dolayı da ciltte gençleşme ve ince çizgilerde de azalma sağlamaktadır.

Lenf drenaj ile ilgili kendi tecrübemi paylaşmak isterim. Yaz sıcağında ellerimin, ayaklarımın, bacaklarımın şiştiği zaman girmiştim ilk olarak. yaklaşık 2 saat içerisinde 2 lt ye yakın suyu idrar ile atıyorsunuz. adeta balon gibi söndüren bir uygulama.
Menstrual dönemlerde her kadının yaşadığı şişkinlik, ödem, hatta gerginlik halinde de çok etkili oluyor. Gün içerisinde 2 lt su tüketimide sağlanırsa hızla vücuttaki ödem atılıyor.

Tek başına zayıflama için etkili olmaz elbette. Zayıflama sürecine destek bir yöntem olarak değerlendirilebilir.
Dosya ekleri
Lenf-Drenaj.jpg
Lenf-Direnaj.jpg
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Ametist mesajı için:
nsccktssonmaz ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 50%


Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
Sebboy58
Seçkin Üye
İfadeler: 9358
Mesajlar: 5511
Kayıt: 21 Oca 2023, 22:30
Teşekkür etti: 2014 kez
Teşekkür edildi: 2707 kez

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#9

Okunmamış mesaj gönderen Sebboy58 »

Kızlar bnde göbek yağları mi aldırmak istiyorum devlet hastahanesinde yapılıyor mu
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Sebboy58 mesajı için:
nsccktsAmetist ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 25%Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 44999
Mesajlar: 17823
Kayıt: 25 Ara 2022, 22:53
Konum: Gaziantep
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Teşekkür edildi: 7751 kez
Burç:
İletişim:

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#10

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Sebboy58 yazdı:
29 Oca 2023, 00:07
Kızlar bnde göbek yağları mi aldırmak istiyorum devlet hastahanesinde yapılıyor mu
Devlet hastanesinde bu tarz işlemler zor ele geçer canım
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti nscckts mesajı için:
Sebboy58Ametist ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 50%


Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 13740
Mesajlar: 4509
Kayıt: 08 Oca 2023, 12:53
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2489 kez
Teşekkür edildi: 2449 kez
Burç:

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#11

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

Sebboy58 yazdı:
29 Oca 2023, 00:07
Kızlar bnde göbek yağları mi aldırmak istiyorum devlet hastahanesinde yapılıyor mu

Bu işlemi plastik cerrahlar ya da genel cerrahlar yapıyor. Devlet hastanesinde plastik cerrah bulmak zor. Tüp mide ameliyatı yapan bir genel cerrah olursa hastanede o yapabilir.
Çoğunlukla özel hastanelerde yapılıyor.

Yalnız tıp fakültesinde hem sosyal güvencenden yararlanarak hem de güvenli bir şekilde yaptırabilirsin.
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Ametist mesajı için:
Sebboy58nscckts ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 41.67%


Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
sepyazeytin
yasaklı
İfadeler: 0
Mesajlar: 86
Kayıt: 08 Oca 2023, 20:20
Konum: İzmir
Teşekkür etti: 228 kez
Teşekkür edildi: 502 kez
Burç:

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#12

Okunmamış mesaj gönderen sepyazeytin »

nscckts yazdı:
26 Oca 2023, 15:08
Ametist yazdı:
26 Oca 2023, 14:51
gecesiyahi yazdı:
26 Oca 2023, 14:17
Basen bölgem için ahtapot zayıflama tekniği düşünüyorum özellikle son dönem meşhur oldu tavsiye eder misiniz
Sorunlu bölgenin 44 dereceye kadar ısıtılarak vakumlama işlemiyle yağların yakılmasını hedefleyen bir yöntem. Aslında amaç metabolizmayı hızlandırmak.

Eğer bu yöntemi tercih ederseniz 3 lt su içmelisiniz. Yağları su ile atılması daha kolay olacaktır.

Bu yöntemi denemedim. Rahatsız olduğum bir bölgem olursa sporda o bölgeyi çalıştırmaya yönelik hareketleri çoğaltıyorum.

Ameliyatsız bir yöntem olduğu için yaptıranların yorumlarıda dikkate alınarak tercih edilebilir.

Dip Not: spor hocam gece miden guruldayarak yatmıyorsan zayıflayamazsın diyor :scared:
Kesinlikle katılıyorum :hands:
O karın guruldamasını da seviyorum, yağ yakıyoruz demek oluyor, leptin hormonu çalışıyor demek oluyor :dostluk:
Ayyyyy, bir yaşıma daha girdim. :gozseyir: :gozseyir: oy benim emoji gelmiş 😂
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti sepyazeytin mesajı için:
akrepkadiniAmetist ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 25%


Yalnız insan yoktur, az kedi vardır...

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 44999
Mesajlar: 17823
Kayıt: 25 Ara 2022, 22:53
Konum: Gaziantep
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Teşekkür edildi: 7751 kez
Burç:
İletişim:

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#13

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

sepyazeytin yazdı:
30 Oca 2023, 00:57
nscckts yazdı:
26 Oca 2023, 15:08
Ametist yazdı:
26 Oca 2023, 14:51

Sorunlu bölgenin 44 dereceye kadar ısıtılarak vakumlama işlemiyle yağların yakılmasını hedefleyen bir yöntem. Aslında amaç metabolizmayı hızlandırmak.

Eğer bu yöntemi tercih ederseniz 3 lt su içmelisiniz. Yağları su ile atılması daha kolay olacaktır.

Bu yöntemi denemedim. Rahatsız olduğum bir bölgem olursa sporda o bölgeyi çalıştırmaya yönelik hareketleri çoğaltıyorum.

Ameliyatsız bir yöntem olduğu için yaptıranların yorumlarıda dikkate alınarak tercih edilebilir.

Dip Not: spor hocam gece miden guruldayarak yatmıyorsan zayıflayamazsın diyor :scared:
Kesinlikle katılıyorum :hands:
O karın guruldamasını da seviyorum, yağ yakıyoruz demek oluyor, leptin hormonu çalışıyor demek oluyor :dostluk:
Ayyyyy, bir yaşıma daha girdim. :gozseyir: :gozseyir: oy benim emoji gelmiş 😂
sen istersinde gelmez mi hiç yazdığın an o emoji buraya gelecek dedim :gulme:
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti nscckts mesajı için:
sepyazeytinAmetist ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 33.33%


Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
sepyazeytin
yasaklı
İfadeler: 0
Mesajlar: 86
Kayıt: 08 Oca 2023, 20:20
Konum: İzmir
Teşekkür etti: 228 kez
Teşekkür edildi: 502 kez
Burç:

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#14

Okunmamış mesaj gönderen sepyazeytin »

nscckts yazdı:
30 Oca 2023, 01:37
sepyazeytin yazdı:
30 Oca 2023, 00:57
nscckts yazdı:
26 Oca 2023, 15:08


Kesinlikle katılıyorum :hands:
O karın guruldamasını da seviyorum, yağ yakıyoruz demek oluyor, leptin hormonu çalışıyor demek oluyor :dostluk:
Ayyyyy, bir yaşıma daha girdim. :gozseyir: :gozseyir: oy benim emoji gelmiş 😂
sen istersinde gelmez mi hiç yazdığın an o emoji buraya gelecek dedim :gulme:
Teşekkür ederimmmmm :emoji: :hands: :gozseyir: :gozseyir: :gozseyir:
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti sepyazeytin mesajı için:
nscckts
Değerlendirme: 8.33%


Yalnız insan yoktur, az kedi vardır...

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 44999
Mesajlar: 17823
Kayıt: 25 Ara 2022, 22:53
Konum: Gaziantep
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Teşekkür edildi: 7751 kez
Burç:
İletişim:

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#15

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

sepyazeytin yazdı:
30 Oca 2023, 01:41
nscckts yazdı:
30 Oca 2023, 01:37
sepyazeytin yazdı:
30 Oca 2023, 00:57

Ayyyyy, bir yaşıma daha girdim. :gozseyir: :gozseyir: oy benim emoji gelmiş 😂
sen istersinde gelmez mi hiç yazdığın an o emoji buraya gelecek dedim :gulme:
Teşekkür ederimmmmm :emoji: :hands: :gozseyir: :gozseyir: :gozseyir:
ne demek efenim ne demek :ask:
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti nscckts mesajı için:
sepyazeytinAmetist ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 33.33%


Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 13740
Mesajlar: 4509
Kayıt: 08 Oca 2023, 12:53
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2489 kez
Teşekkür edildi: 2449 kez
Burç:

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#16

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

nscckts yazdı:
30 Oca 2023, 01:37
sepyazeytin yazdı:
30 Oca 2023, 00:57
nscckts yazdı:
26 Oca 2023, 15:08


Kesinlikle katılıyorum :hands:
O karın guruldamasını da seviyorum, yağ yakıyoruz demek oluyor, leptin hormonu çalışıyor demek oluyor :dostluk:
Ayyyyy, bir yaşıma daha girdim. :gozseyir: :gozseyir: oy benim emoji gelmiş 😂
sen istersinde gelmez mi hiç yazdığın an o emoji buraya gelecek dedim :gulme:
Büyüksün patron :kalp: :masallah:
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Ametist mesajı için:
nsccktssonmaz
Değerlendirme: 16.67%


Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 44999
Mesajlar: 17823
Kayıt: 25 Ara 2022, 22:53
Konum: Gaziantep
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Teşekkür edildi: 7751 kez
Burç:
İletişim:

Re: Bölgesel İncelme Yöntemleri

#17

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Ametist yazdı:
30 Oca 2023, 01:44
nscckts yazdı:
30 Oca 2023, 01:37
sepyazeytin yazdı:
30 Oca 2023, 00:57

Ayyyyy, bir yaşıma daha girdim. :gozseyir: :gozseyir: oy benim emoji gelmiş 😂
sen istersinde gelmez mi hiç yazdığın an o emoji buraya gelecek dedim :gulme:
Büyüksün patron :kalp: :masallah:
ayyy estağfurullah
bana katkınız o kadar fazla ki öğrendiğim o kadar şey oldu ki sayenizde ... çok şanslıyım çok . :ask: kimin duasını aldım kime bilmeden bir iyilik yaptım da rabbim karşıma çıkardı sizleri :kalp: :dostluk:
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti nscckts mesajı için:
Ametistsonmaz ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 25%


Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj